slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5

کتاب ”دين در ترازوي اخلاق” نوشته: ابوالقاسم فنایی

”دين در ترازوي اخلاق”

کتاب ”دين در ترازوي اخلاق”  بحث در باب ربط و نسبت ميان اخلاق ديني (فقه) و اخلاق سكولار را وجهه‌ي همّت خويش قرار داده است. نگارنده‌ي اين اثر بر آن است كه اخلاق سكولار و احكام هنجاري فراديني آن به صرف انساني بودن برگرفتني‌اند و بر احكام هنجاري ديني (فقهي) مقدّم. به تعبير ديگر، فقه، متدينّان را از اخلاق سكولار و احكام آن بي‌نياز نمي‌كند؛ بلكه متدينان به حكم انسان بودن عاقل بودن موظف‌اند احكام هنجاري صادره از عقل را پاس بدارند و در داوري‌هاي ارزشي خود ملحوظ كنند فلذا آموزه‌هاي اخلاقي ديني (فقه) هنگامي موجهّ‌اند كه مقيّد به قيود اخلاقي باشند و در ترازوي اخلاق توزين شوند.

فلسفه لاجوردي سپهري

"فلسفه لاجوردي سپهري" از: دکتر سروش دباغ

سی دی "مفهوم عبادت" (جدید)

سی دی مفهوم عبادت (جدید)

مصادف با شبهای قدر در ماه رمضان 1438 (24 و 26 خردادماه 1396) سی دی مفهوم عبادت که حاوی سخنرانی های جدید دکتر عبدالکریم سروش، ایراد شده در دانشگاه جورج واشنگتن و بنیاد سن خوزه می باشد از سوی انتشارات صراط آماده ارائه به علاقه مندان می باشد.

این سی دی حاوی عناوین زیر است:

10 % تخفيف محصولات فرهنگي صراط

متقاضيان محترم مي‌توانند همه‌روزه به جزء روزهاي تعطيل رسمي با مراجعه به فروشگاه داخلي انتشارات صراط (به آدرس: تهران، ميدان فلسطين،‌ خيابان طالقاني غربي، خيابان سرپرست شمالي، كوچه تبريز، پلاك 19 از ساعت: 8/30  لغايت 17/30) جهت خريد محصولات فرهنگي، از تخفيف 10 %  بهرمند شوند.

فرم اطلاع‌رساني

كاربر محترم و گرامي در صورت تمايل فايل فرم‌اطلاع‌رساني ذيل را دانلود و بعد از تكمیل، به آدرس ايميل انتشارات صراط: author@seratpub.com ارسال نمايد.